Menu

Autoritest

Tere, meie oleme Kristi ja Signe!

Meie usume Eesti naistesse. Usume, et Eesti naised on kõigeks suutelised! Eesti naine on  lõputu potentsiaaliga, kuid mõnikord naised ei usu endasse piisavalt. 

Oleme näinud läbi enda elu ja ettevõtlike aastate, kui palju on meil Eestis tublisid naisi, kes vajavad väikest julgustust, et tuua oma ellu soovitud muutust!

Eesti naine on  lõputu potentsiaaliga, kuid mõnikord naised ei usu endasse piisavalt. 

Kristi & signe

Meie soov on tuua tublidesse Eesti naistesse inspiratsiooni, mõttejulgust ja teotahet, et teha enda elus julgeid muutusi. Just selliseid muutusi, millest on kaua mõeldud. Olgu see muutus tervise, ettevõtluse, finantside, pere, sotsiaalse elu, enese tähtsustamise või hobide valdkonnas. Mõnikord on vaja lihtsalt ühte julgustavat ja inspireerivat lugu mõnelt teiselt naiselt, kes on teinud muutuse sellel suunal, milles sinagi soovid muutust teha. Teiste lugudes on killuke meie enda lugu, milles end ära tunneme ja läbi mille tiivad saame, et muutuste taevasse julgelt lennata. 

Me ei saa enda ümber luua märkimisväärset muutust, kui me naistena ei julge esmalt muuta iseennast. Julgeks muutuseks on vaja esmalt uskuda, et suudame seda teha. Miks osad naised saavutavad rohkem ning viivad julgemalt ellu oma unistusi. Just sellepärast, et osad naised teavad, mida nad tahavad. Jaa osad naised kardavad, et neil pole just neid omadusi, mida nende unistuste elluviimiseks vaja on. Sinus on kõik olemas, aga see on kuskile peidus ja veel avastamata.

Oleme veendunud, et muutuste ja edu saavutamisel on naistel ja meestel samad võimalused. Muutused ei ole kuidagi soolised, vaid ikka universaalsed. Kui miskipärast, märkame, et naised vaatavad sellele tihtipeale teistsuguse hoiaku, uskumuse ja hirmu kauda. Sina ise saad seda kõike muuta, et olla eeskujuks oma lastele ja ühiskonnas laiemalt. Me tihti otsime naistena inspiratsiooni ja motivatsiooni väliselt, kuid tegelikult on see sinu sees olemas. Kutsume sind olema ise julgelt ja teadlikult just see inspiratsioon, mida ühiskond ja inimesed vajavad. 

Oleme loonud raamatu naistele “Julgus luua muutust”.

  • Raamatus räägime kõikidest peamistest eluratta osadest – suhted/pere, ettevõtlus/töö, finantsid, hobid, sotsiaalne elu, tervis. Räägime nendest teemadest ausalt, avatult ja julgelt.  
  • Kogusime iga teemavaldkonna kohta lood Eesti ägedalt tuntud ja vähem tuntud naistelt, et anda julgust ja inspiratsiooni läbi nende lugude ka teistele naistele.
  • Iga teemabloki lõpus on harjutused, mis aitavad teha esimesi samme muutuste teel ning kutsuvad peegeldavale analüüsile.

Naised, astume kõik koos julgeid samme, et olla enesekindlam, julgem, energilisem ja ettevõtlikum ning seeläbi muuta maailm ja Eesti paremaks kohaks.  

Haara raamat, loe läbi, kriipsuta alla olulised kohad ja asu tegudele.


Saame tuttavaks:

Signe Ventsel on juhtide arengupartner, meeskondade koolitaja tööandja brändi ja saadikute valdkonnas. Tema põhimõte on olla aktiivne, olla keegi kes teeb, olla iga päev parem iseendast läbi teadliku ja süsteemse enesearendamise ning seeläbi muuta ka ühiskonda paremaks. Ta arendas välja enesearengu märkmiku “Olen iseenda boss”, et tuua inimeste eneseareng sama tähtsale kohale, kui igapäevased tööd ja tegemised.

Ta on Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni äriklubi president, Naised ettevõtluses arenguprogrammi üks eestvedajatest, TalTechi ärikorralduse külalislektor, ettevõtluse mõtteviisi viljeleja ja suur enesearengu fänn ning kahe ägeda tütre ema. www.signeventsel.ee

Kristi Jõeorg on kahe tüdruku ema. Ta usub sellesse, et me kõik oleme unikaalsed, erakordsed ja kordumatud. Ta on üles ehitanud ettevõtte  Riskianalüüs OÜ ja selle 2020 liitnud Soome ettevõttega SK Protect. Kristi on koolitaja ja inspireerija – nii inimesed ütlevad. Kristi on koolitanud tööohutus teemadel ja  liigub teadliku vanemluse koolitamise suunas. Hetkel õpib psühhoterapeudiks ja ajakirjanikus. Kõik on võimalik ja elu on nii põnev! 

Kristi on välja andnud koos Urmi Kukkega lapse füüsilist arengut jälgida aitava päeviku “Minu kasvamise päevik 0-7 aastat,” Indrek Põldveega tänulikkuse päeviku “Minu lugu” ja Lilian Prometiga vanema ja lapse suhtluspäevik “Minu ja sinu tähtsad jutud”. Täna aga õpib psühhoterapeudiks ja ajakirjanikuks. 

Päevikud leiab: www.minulugu.eu ja Kristi tegemistega saab kursis olla siin: www.kristijoeorg.ee. Kristi moto– Tegusid saab teha KOOS inimesega, mitte läbi inimese.